Warto kupić frezarkę?

Sprawy administracyjne

Warto kupić frezarkę?

Postprzez kowilmar1990z » Wt sie 28, 2018 18:55

Mam pytanie czy jest warto kupić frezarka JD700, proszę dajcie odpowiedź bo do piątku muszę kupić frezarkę na prezent.
kowilmar1990z
Daniel
Daniel
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt sie 28, 2018 18:54

Postprzez » Wt sie 28, 2018 18:55

 

Re: Warto kupić frezarkę?

Postprzez gburekogorek » Cz wrz 27, 2018 15:27

Oczywiscie ze warto. Polecam sprawdzic opinie i wybrac ta najlepsza. :wink:
gburekogorek
Daniel
Daniel
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz wrz 27, 2018 15:24

Re: Warto kupić frezarkę?

Postprzez igor4 » Wt kwi 09, 2019 09:51

Ja ostatnio kupiłem sobie frezarkę i jestem z niej bardzo zadowolony.Ta frezarka po prostu jest bardzo fajna.
igor4
Daniel
Daniel
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt kwi 09, 2019 09:41

Warto kupić frezarkę

Postprzez Michaelslery » Pt sie 16, 2019 13:39

Dylematy kolekcjonerów Czy to jest na tyle rzadkie żeby kupić w takim stanie? Jeżeli nie ma części to odpowiedz sobie sam na pytanie czy zależy Ci na nim na tyle, że w razie W kupisz drugi jako dawcę.
Michaelslery
Daniel
Daniel
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt sie 13, 2019 10:44
Lokalizacja: United Arab Emirates

Re: Warto kupić frezarkę?

Postprzez ewa098 » Cz cze 25, 2020 10:44

Zajrzyj biżuteria z klasą. Super biżuteria!
ewa098
Początki bywają trudne
Początki bywają trudne
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr cze 24, 2020 13:04

-

Postprzez Philiphough » Śr mar 24, 2021 04:50

Mam dość dużą i dobrze prosperującą firmę. Czy warto mi wziąć na nią samochód w leasing? Wiele osób mi doradza coś takiego, chciałbym jednak się upewnić.
Philiphough
Daniel
Daniel
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt mar 23, 2021 01:45
Lokalizacja: Zimbabwe

Re: Warto kupić frezarkę?

Postprzez wandar » Wt cze 01, 2021 03:42

wandar
Hardcorowy koksu
Hardcorowy koksu
 
Posty: 796471
Dołączył(a): Cz sty 21, 2021 14:45

Re: Warto kupić frezarkę?

Postprzez wandar » So paź 30, 2021 07:38

wandar
Hardcorowy koksu
Hardcorowy koksu
 
Posty: 796471
Dołączył(a): Cz sty 21, 2021 14:45


Re: Warto kupić frezarkę?

Postprzez wandar » Śr wrz 27, 2023 07:46

wandar
Hardcorowy koksu
Hardcorowy koksu
 
Posty: 796471
Dołączył(a): Cz sty 21, 2021 14:45

Re: Warto kupić frezarkę?

Postprzez wandar » Pn sty 15, 2024 04:38

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysis.rugeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflap.rugetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
wandar
Hardcorowy koksu
Hardcorowy koksu
 
Posty: 796471
Dołączył(a): Cz sty 21, 2021 14:45

Postprzez » Pn sty 15, 2024 04:38

 


Powrót do Adm. topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron